Dnešní výrobci dodávají na trh stylové tašky na notebooky, které v podstatě podléhají nejnovějším módním trendům a vlivům. Každoročně vznikají jedinečné, originální a praktické kabelky na notebooky, jež vypadají opravdu luxusně.

Tašky a kabelky na notebooky jsou zhotoveny v ležérním a elegantním designu ve všech možných velikostech, barevných provedeních, módních potiscích, tradičních a neobyčejných tvarech, materiálech, jako je např. nylon, kvalitní kůže, neopren nebo polytex. V nabídce jsou zařazeny kožené aktovky, batohy a brašny na notebooky. Všechny jsou určeny nejen pro ženy, ale i pro muže. Existují i dětské ruksaky, které splňují vysoké požadavky na každodenní použití. Levnější modely tašek se prodávají už od 320 Kč, mají polstrovaný obal, pevnou rukojeť, odolný regulovatelný ramenní popruh, zavírání na zip a speciální kapsy. Zatímco dražší tašky  přes rameno stojí od 1 000 do 8 000 Kč, disponují dokonalým vypolstrováním, komfortním ergonomickým držadlem, ramením popruhem, několika praktickými přepážkami a kapsami, předním oddílem na příslušenství a stříbrnou přezkou se zámkem.

Pod galanterním zbožím se skrývají další kožené peněženky, módní klíčenky, dámské a pánské etue. V jiných sekcích jsou samozřejmě zahrnuty i luxusní dokladovky, univerzální spisovky a reprezentativní vizitkáře. Mezi další koženou galanterii patří kvalitní dolarovky, manažerské diplomatky, plátěné a kožené opasky. V širokém sortimentu naleznete přepychové kasírky nebo sportovní ledvinky.

 Leave a Reply

(required)

(required)


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 
© 2012 Tašky na notebooky Suffusion theme by Sayontan Sinha