Aktovky
na notebooky jsou vyráběny z vysoce kvalitních usní a precizních doplňků. Jsou k dostání v několika praktických rozměrech, módních tvarech, moderních barvách a nádherných designech. Obvykle disponují třemi velkými a prostornými přihrádkami, účelnou kapsou na zip, mobilní telefon a luxusní propisovací pera. Dokonce mají speciální přihrádku na peněženky, kasírky či klíčenky. Součástí aktovky je uzamykatelná elegantní přezka, odepínací kožený popruh přes rameno a zadní kapsa na zip. Jsou k dostání v propracovaných TOP manažerských a právnických variantách. Některé luxusnější modely se dají pořídit za několik desítek tisíc korun.

V nabídce přepychovější kožené galanterii se ukrývají pánské tašky a dámské kabelky na notebooky, které jsou zhotoveny nejen v hladkém, matném a lesklé vzhledu, ale i v hadím či krokodýlím vzorem. Dáváte přednost jiným modelům, jako jsou luxusní batohy, tak si je jednoduše kupte. Vždyť jsou nejen praktické, ale i komfortní a lehké.

Potřebujete exkluzivní značkové etue, diplomatky nebo vizitkáře. Nebo uvažujete o koupi nového koženého zboží, jako jsou kupříkladu pánské opasky, spisovky nebo dokladovky. V každém případě zde naleznete i dolarovky a sportovní ledvinky. Určitě si zde nějaký stylový model pořídíte a nebudete ho chtít vyměnit za jiný.

 Leave a Reply

(required)

(required)


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

   
© 2012 Tašky na notebooky Suffusion theme by Sayontan Sinha